-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Nacionalinis švietimo agentūros įgyvendinamas projektas „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“

Nacionalinis švietimo agentūros įgyvendinamas projektas „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla atrinkta dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame projekte „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“.

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
(projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). 1-4 klasių ir 5-8 klasių mokiniams naujos priemonės pasaulio pažinimui mokyti perkamos per Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centrą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto partneriai:

  • visos šalies savivaldybės, kurių tarybos yra mokyklų steigėjai.

Projekto įgyvendinimo metu vykdomos šios veiklos:

  1. gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas;
  2. gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas.

Daugiau informacijos apie projektą rasite:

https://www.sac.smm.lt/projektai-ir-programos/projektai/vykdomi-projektai/es-projektai/

http://www.vedlys.smm.lt/

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ sudarė dar geresnes galimybes mokiniams pažinti mus supančią gamtą, geriau suprasti šviesos, elektros, šiluminius reiškinius, kokie procesai vyksta mūsų organizme, juos pavaizduoti su turimomis priemonėmis. Priemonės buvo naudojamos 1-4 klasių pasaulio pažinimo pamokose, fizikos, gamtos mokslų, biologijos, chemijos pamokose. Neformaliojo švietimo užsiėmimai „Jaunieji tyrėjai“ sudomino ne vieną mokinį pažinti, patirti, suprasti, domėtis gamtos mokslais.

Parengė fizikos mokytoja metodininkė Saulė Paulikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.