-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Vienuoliktasis ”Kalėdinių skaitymų“ konkursas

Vienuoliktasis ”Kalėdinių skaitymų“ konkursas

Mūsų mokykloje jau vienuoliktą kartą vyko tradiciniu tapęs skaitovų antrąja užsienio kalba konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. 6 – 10 klasių mokiniai deklamavo eilėraščius viena iš užsienio kalbų – ispanų, rusų, prancūzų, vokiečių ir netgi italų. Šiais metais konkurse dalyvavo kaip niekad daug skaitovų. Jie atvyko net iš 9 mokyklų: Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Kretingos Pranciškonų gimnazijos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos, Kretingos rajono Salantų gimnazijos, Klaipėdos licėjaus, Klaipėdos rajono Kretingalės mokyklos – daugiafunkcio centro, Palangos miesto – partnerio Vokietijoje Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos ir, žinoma, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos. Svečiai iš Vokietijos į konkursą atsiuntė vaizdo įrašus, kuriuose mokiniai deklamuoja eilėraščius antrąja užsienio kalba. Iš viso konkurse dalyvavo daugiau nei 80 skaitovų.
Kol konkurso vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams ir svečiams koncertavo mūsų mokyklos dainininkai ir šokėjai – šokių grupė „Vėtrungė“ ir saksofonistai Tautvydas Skritulskas ir Jonas Jankūnas. Šokėjas ruošė šokio mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė ir šokio mokytoja Aiva Vaičiūtė, saksofonistus paruošė Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokytojas Raimundas Žilius.

Konkurso laureatų diplomais buvo apdovanoti 17 skaitovų: Julija Veidmonatė (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Dorotėja Užomeckaitė (Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla), Emilija Vitkutė (Kretingos r. Salantų gimnazija), Ieva Budrytė (Kretingos r. Salantų gimnazija), Laimis Antoščak (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Sara Orechova (Kretingos r. Salantų gimnazija), Emilija Lukauskytė (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Aleksandras Slušnys (Kretingos Pranciškonų gimnazija), Eleonora Kavoliūnaitė (Klaipėdos licėjus), Emilija Vitkutė (Kretingos r. Salantų gimnazija), Benas Raila (Klaipėdos licėjus), Agnius Žindulis (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Eglė Norvilaitė (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Bazilė Barkauskaitė (Klaipėdos licėjus), Auksė Balšaitytė (Palangos V. Jurgučio progimnazija), Auksė Bražinskaitė (Palangos Senoji gimnazija) ir Milda Kaminskaitė (Klaipėdos licėjus).
Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės – dalyviams, juos ruošusiems mokytojams, organizatorių pagalbininkams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis toliau, juk tai ir yra svarbiausia – bendravimo džiaugsmas, naujos patirtys ir idėjos. Ir pojūtis, kad visus vienija tos pačios žmogiškosios vertybės.

Iki kitų švenčių ir iki kitų susitikimų!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.