Progimnazijos muziejus

V: 8:00 – 16:00
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:

Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt

Progimnazijos muziejus

Spa 18, 2019

Mokyklos muziejus buvo įkurtas 1997 m.

2009 m. rugsėjo mėn. muziejus persikėlė į naujas patalpas renovuotame pastate.

Mokyklos muziejuje yra sukaupta mokyklos istorija nuo 1938 m. medžiaga. Stendų nuotraukose, diagramose atsispindi mokyklos raidos etapai. Surinkta medžiaga apie visas 32 vidurinės mokyklos (1977-2009) abiturientų laidas, apie mokytojus, apie sportinę, kultūrinę-pažintinę mokinių veiklą, laimėjimus.

Muziejuje sukaupta medžiaga apie V. Jurgutį, Lietuvos banko įkūrėją, eksponuojamos jo asmeninės bibliotekos knygos, yra nedidelė Lietuvoje kursavusių pinigų kolekcija (1922-1993m.).
Mokiniai gali susipažinti su senų mokyklinių vadovėlių ir sąsiuvinių rinkiniu, senomis knygomis, kurias muziejui dovanoja mokiniai ir mokytojai. Muziejų puošia mokinių ir mokytojų darbai.

Muziejui vadovauja mokytoja metodininkė Daiva Latožienė.

Informacija svetainėje

Mokyklos svetainėje informacija pateikiama naudojant Office365 debesies technologiją. Plačiau apie Office365 skaitykite čia.

Mokytojų el. paštai

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą naudojant lotyniškas raides: vardas.pavarde@jurgucioprogimnazija.lt

Technologijų mokykloje

Rengiami robotikos ir programavimo, programavimo mikrokompiuteriais BBC micro: bit, Minecraft programavimo, 3D projektavimo užsiėmimai.