-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
STEAM projektas „Kokie būna tiltai?“

STEAM projektas „Kokie būna tiltai?“

Lapkričio 9 – 20 dienomis 4 C klasės mokiniai, vadovaujami pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Aurelijos Anužienės vykdė STEAM projektą „Kokie būna tiltai?“.  Šis projektinis darbas apėmė įvairių sričių  žinias: matematiką, lietuvių kalbą, pasaulio pažinimą, dailę ir technologijas. Vykdant šį projektą, mokiniai mokėsi surasti informaciją internete, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius dirbdami grupėse. Mokiniams iššūkis buvo surasti reikiamus tvirtinimo būdu, bei panaudojant  antrines žaliavas, gamtinę, maistinę medžiagą estetiškai atlikti užduotį. Mokiniai, susipažinę su tiltų įvairovę, tipais, konstrukcijomis,  sukonstravo įvairiausių tiltų: arkinių, kabančių, sijininių, pakeliamų pantominių ir kt. 

Mokinių darbai buvo eksponuojami mokyklos parodoje, kurioje kitų pradinių klasių mokiniai turėjo taip pat puikią galimybę susipažinti ,,Kokių būna tiltų?“ ir iš ko juos galima pagaminti?

Atlikus projektą , mokiniai džiaugėsi darbo rezultatais, įgijo naujų žinių ir patirčių, paliko puikius įspūdžius.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Aurelija Anužienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.