Inovatyviausi mokytojai Vlado Jurgučio progimnazijoje

​Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ jau penktus metus organizuoja Inovatyviausių mokytojų apdovanojimus.

Renkant inovatyviausius mokytojus pagrindinis dėmesys kreipiamas į pedagoginį profesionalumą, naudojamus ugdymo metodus bei darbą su mokiniais. Vertinama pedagoginė lyderystė, t. y. mokytojo aktyvumas už mokyklos ribų, organizuojant papildomas veiklas, dirbant ekspertinį darbą, padedant kitiems kolegoms, nuolatinis tobulėjimas bei technologijų naudojimas ugdymo procese.

2020-12-03 inovatyviausiu informacinių technologijų mokytoju nominuotas OSVALDAS VALIUKAS, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos informacinių technologijų mokytojas ekspertas.
Plačiau galite skaityti LRT svetainėje.

2019 m. inovatyviausia fizikos mokytoja nominuota SAULĖ PAULIKIENĖ, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos fizikos mokytoja metodininkė.

Direktorė
Laimutė Benetienė