-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Renginys „Grožinės literatūros kūriniai mokinių lūpomis”

Renginys „Grožinės literatūros kūriniai mokinių lūpomis”

2024m. kovo 19 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 6-tų klasių oratorinio meno mokiniai, progimnazijos teatro „Tai bent“ aktoriai, šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjos dalyvavo renginyje “Grožinės literatūros kūriniai mokinių lūpomis“, skirtame Tarptautinei rašytojų dienai. Renginys buvo organizuotas kartu su Palangos miesto bibliotekos vaikų skyriumi. Į renginį atvykę 1b , 3c klasių mokiniai iš Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir 3c klasės mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stebėjo spektaklį „Iš Angelų gyvenimo“ pagal V.Vytauto Ladsbergio knygą „Angelų pasakos“. Po spektaklio, kurį pastatė Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja, ir spalvingo bei įspūdingo šokio, kurį paruošė Birutė Gikarienė, neformaliojo švietimo (šokių) mokytoja ekspertė, mokiniai piešė savo Angelą. „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokytojos: Audronė Mažutienė, pradinių klasių mokytoja, Kristina Jocienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, Daiva Tumanaitė Tučkė, mokytojo padėjėja, ir Vlado Jurgučio progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Anužienė padėjo mokiniams sukurti puikius darbus, kurie yra eksponuojami parodoje „Mano Angelas“. Dėkojame Palangos miesto savivaldybės bibliotekos vaikų literatūros skyriui už kūrybinius sumanymus bei ilgą ir gražią už draugystę. Linkime visiems gražaus, įkvepiančio bendradarbiavimo.

Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.