-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Anglų kalbos ir kūno kultūros renginys 6 klasių mokiniams „English in Motion“

Anglų kalbos ir kūno kultūros renginys 6 klasių mokiniams „English in Motion“

2024 metų balandžio mėn. 17 dieną progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs integruotas anglų kalbos ir kūno kultūros renginys 6 klasių mokiniams „English in Motion“ kartu su Bergeno Riugene (Vokietija) „Am Grünen Berg” regioninės mokyklos mokiniais. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik mūsų progimnazijos 6A, 6B, 6C bei 6D klasių mokinių komandos, bet ir Šventosios pagrindinės mokyklos 6 klasių mokinių suformuota komanda. Renginys prasidėjo energinga mankšta, o audringas sirgalių palaikymas suteikė puikių emocijų.

Mokinius aktyviai veiklai motyvuoja pamokos, organizuojamos ne tradicinėse progimnazijos patalpose, o keičiant edukacinę aplinką ir mokymo formas, taigi ši pamoka, plėtojanti sveiką gyvenseną ir judėjimą tuo pat metu besimokant anglų kalbos, leidžia patirti sėkmę visiems jos dalyviams. Šeštokų komandos varžėsi ne tik dėl to, kas greičiau ir tiksliau įveiks sportines estafetes, bet ir parodys geras anglų kalbos žinias. Renginiui sklandžiai vykti padėjo teisėjų komanda, sudaryta iš 8A klasės mokinių, kuri fiksavo rezultatus ir skaičiavo taškus. Progimnazijos direktorė L. Benetienė pagyrė komandas už vikrumą, sumanumą ir puikias anglų kalbos žinias, o dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Po renginio mokiniai dalijosi įspūdžiais, aptarinėjo užduotis ir džiaugėsi įgyta nauja patirtimi, galimybe tobulinti anglų kalbos žinias ir įgūdžius, skatinti bendradarbiavimą bei gebėjimą dirbti komandoje.

Anglų kalbos mokytoja Eglė Gūžienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.