-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Anglų kalbos ir kūno kultūros renginys  Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje

Anglų kalbos ir kūno kultūros renginys Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje

2023 m. balandžio 19 d. progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs integruotas anglų kalbos ir kūno kultūros renginys 6 klasių mokiniams „English in Motion“ kartu su Bergeno Riugene (Vokietija) „Am Griunen Berg“ regioninės mokyklos mokiniais. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik mūsų progimnazijos 6a, 6b bei 6c klasių mokinių komandos, bet ir Palangos „Baltijos“ bei Šventosios pagrindinių mokyklų 6 klasių mokinių komandos.

Renginys prasidėjo energinga mankšta, o audringas sirgalių palaikymas nuteikė geroms emocijoms. Mokinius aktyviai veiklai motyvuoja pamokos, organizuotos ne tradicinėse progimnazijos patalpose, o keičiant edukacinę aplinką ir mokymo formas. Taigi ši pamoka, propaguojanti sveiką gyvenseną ir judėjimą tuo pat metu besimokant anglų kalbos, leidžia patirti sėkmę visiems jos dalyviams. Šeštokų komandos varžėsi ne tik kas greičiau ir tiksliau įveiks sportines estafetes, bet ir pademonstruos geras anglų kalbos žinias. Renginiui sklandžiai vykti padėjo visa 8a klasės teisėjų komanda, kuri fiksavo rezultatus ir skaičiavo taškus. Renginio pabaigoje progimnazijos direktorė Laimutė Benetienė pagyrė komandas už vikrumą, sumanumą ir puikias anglų kalbos žinias bei apdovanojo jas padėkos raštais.

Po renginio mokiniai dalinosi įspūdžiais, aptarinėjo užduotis ir džiaugėsi įgyta nauja patirtimi, galimybe tobulinti anglų kalbos žinias ir įgūdžius, skatinti bendradarbiavimą bei gebėjimą dirbti komandoje.

Rasa Bacienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.