-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
EDUKACIJA „MAGIŠKI KIAUŠINIAI“

EDUKACIJA „MAGIŠKI KIAUŠINIAI“

Edukacija „Magiški kiaušiniai“ – tai unikalus projektas skirtas tiems, kurie nori išvysti mažą stebuklą – skylančius kiaušinius ir iš jų išsiritančius mažus viščiukus. Projekto tikslas – supažindinti ir parodyti, kaip iš paprasto kiaušinio, kurį matome ir vartojame kasdien, išsirita nauja gyvybė.

Projektas vyko kovo 20-31 dienomis. Buvo atvežta visa reikalinga įranga viščiukų išsiritimui ir tolimesniam jų auginimui. Atvežti kiaušiniai pradėjo skilti, ir viščiukai išsirito per kelias dienas. Projekte dalyvavusių pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę iš arti pamatyti gyvybės atsiradimą, stebėti bejėgį, ką tik išsiritusį paukštelį ir laikyti rankose jau sutvirtėjusį ir paaugusį viščiuką. Stebėjimus mokiniai užrašė stebėjimo lapuose. Per visą edukacijos laiką mokiniai aiškinosi gyvybės atsiradimo paslaptis, nagrinėjo paukščių sandarą, stebėjo viščiukų augimą. Ugdytiniams buvo įdomu, kad viščiukai yra skirtingų spalvų ir dydžių.
Edukacinė programa „Magiški kiaušiniai“ baigėsi. Viščiukai iškeliavo į kaimą, toliau augti ir stiprėti.
Šis edukacija – tai dvi savaitės neišdildomų įspūdžių mažų pūkuotų kamuoliukų draugijoje!

Rasa Lingaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.