KLAIPĖDOS RAJONO PIEŠINIŲ KONKURSE ,,NATO – MANO AKIMIS“ – III VIETA

Kovo 30 d. Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovėje, įvyko Klaipėdos rajono vaikų piešinių konkurso „NATO – mano akimis“ laimėtojų apdovanojimų ceremonija.

Donata Kontrimaitė

Prizus laimėtojams įsteigė Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovė, Lietuvos Karinės jūrų pajėgos, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigada „Žemaitija“, LDK Butigeidžio dragūnų batalionas, brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas, LDK Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas, LK KASP Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė, Lietuvos kariuomenės Karo policija, LŠS Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-ioji rinktinė.

Donata Kontrimaitė, 8c klasės mokinė, piešinių konkurse „NATO – mano akimis“ laimėjo III vietą. Diplomą ir prizą įteikė Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovės vedėjas, atsargos pulkininkas leitenantas Saulius Paliulis.

Ramunė Grikštaitė, dailės mokytoja metodininkė, apdovanota „Padėka“ už mokinės paruošimą konkursui ,,Nato – mano akimis“, skirtą Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti.

Ramunė Grikštaitė,
dailės mokytoja metodininkė