-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
RENGINYS, SKIRTAS TARPTAUTINEI RAŠYTOJŲ DIENAI

RENGINYS, SKIRTAS TARPTAUTINEI RAŠYTOJŲ DIENAI

Įgyvendinant TŪM pažangos planą jau nuo sausio mėnesio Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko pasiruošimas renginiui, skirtam Tarptautinei rašytojų dienai.
2-tų klasių mokiniai, vadovaujami pradinio ugdymo mokytojų metodininkių Rasos Ulytės, Erikos Lukauskienės, Aurelijos Anužienės ieškojo idėjų kūrybinių darbelių parodai „Mano knygų pasaulis“, 5-6 klasių oratorinio meno mokiniai bei teatro „Tai bent“ jaunieji aktoriai, vadovaujami Almos Pronckūnienės, oratorinio meno vyresniosios mokytojos ir teatro „Tai bent“ vadovės, ieškojo tikslingos žodžio raiškos bei mizanscenų Aurelijos Kiesienės, lietuvių kalbos mokytojos metodininkės, sukurtiems tekstams apie rašytoją Astridą Lingren, bei įtaigaus žodžio jų pačių paruoštuose pristatymuose apie užsienio rašytojus Džoaną Rouling – britų grožinės literatūros rašytoją, kuri išgarsėjo kaip fantastinių apysakų apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė, Tuvę Marika Janson -suomių bei švedų rašytoją, dailininkę, išgarsėjusią ciklu knygų apie trolių Mumių nuotykius, apie britų rašytojus Holly Webb bei Davidą Walliamsą. Šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjos, vadovaujamos Birutės Gikarienės, neformaliojo švietimo (šokių) mokytojos ekspertės, ruošė pasirodymą pagal žinomų Ukrainos atlikėjų, Eurovizijos dalyvių bei nugalėtojų kūrinius.

Ir štai atėjo kovo 7 d. kai visi renginio dalyviai susirinko į Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių, kur ir vyko Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos bei Palangos miesto bibliotekos vaikų skyriaus bendras renginys „Rašytojas – dorinių vertybių ugdytojas“, skirtas Tarptautinei rašytojų dienai. Į renginį atvyko Palangos „Baltijos“ mokyklos 2c klasės mokiniai, vadovaujami pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Kristinos Jocienės, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3c klasės mokiniai, vadovaujami Rasos Lingaitienės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės ir 4c klasės mokiniai, vadovaujami Loretos Dumčienės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės. Daugumai šiame renginyje kalbėjusiųjų scenoje buvo pirmasis pasirodymas, kuris reikalavo susiklausymo, dermės, gebėjimo sklandžiai reikšti mintis. Žiūrovai ne tik klausėsi įdomių faktų apie rašytojus, bet ir aplankė mokinių kūrybinių darbų parodą „Mano knygų pasaulis“.
Visus renginio dalyvius pasveikino Lina Butkevičiūtė, Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė.
Draugystė su Palangos miesto viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriumi tęsis ir toliau. Dar planuojamas ne vienas renginys, kuris suteiks ir dalyviams, ir žiūrovams nepamirštamų įspūdžių.

Alma Pronckūnienė,
oratorinio meno vyresnioji mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.