-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pavasarinė Kaziuko mugė „Nuo amatų prie dainų”

Pavasarinė Kaziuko mugė „Nuo amatų prie dainų”

Kovo 3 dieną Vlado Jurgučio progimnazijoje šurmuliavo pavasarinė Kaziuko mugė „Nuo amatų prie dainų”. Ją skambia daina ir posmais pradėjo 2 b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos metodininkės Erikos Lukauskienės, kurie garsiais kvieslių raginimais bei šūkiais į šventę sukvietė visą progimnazijos bendruomenę. Mugėje netrūko nei prekiautojų, nei pirkėjų. Šiemet savo prekes siūlė daugiau nei 150 1-8 klasių „prekiautojų – amatininkų”. Galima buvo įsigyti ne tik įvairių atvirukų, knygų skirtukų, bet ir papuošalų bei namų dekoracijų. Prekiautojų nuotaiką pagyvino ne tik skambanti liaudiška muzika, bet ir dosnūs pirkėjai: progimnazijos mokiniai, mokytojai, šeimų nariai. Ir pirkėjai, ir pardavėjai tapo turtingesni ne tik įsigytomis dovanomis, bet ir gebėjimais bei žiniomis, kaip sėkmingiau parduoti, nusipirkti, derėtis. Nutilus šurmuliui, klasėse mokiniai skaičiavo gautas pajamas, išlaidas ir gautus pelnus.

Dėkojame visai progimnazijos bendruomenei, ypač mokinių tarybos atstovams, padėjusiems paruošti prekybines vietas ir organizatoriams už gražią pavasario šventę.

Renata Gaučienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Nijolė Viršilienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.