-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
„LAISVĖS KELIAS: NUO VASARIO 16-OSIOS IKI KOVO 11-OSIOS“

„LAISVĖS KELIAS: NUO VASARIO 16-OSIOS IKI KOVO 11-OSIOS“

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje 2023 m. vasario ir kovo mėnesį eksponuojama 6-ų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Laisvės kelias: nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios“ pagal integruotą istorijos, dailės, gamtos, matematikos mokslų STEAM projektą „Viduramžių pilys. Svertiniai mechanizmai. Erdvinės figūros“.

Pilys byloja apie senus laikus, leidžia pajusti senovės dvasią. Mokinių rankomis, pagamintos pilys pagamintos įvairiomis priemonėmis, įvairia technika. Parodą organizavo Daiva Latožienė, istorijos mokytoja metodininkė, Ramunė Grikštaitė, dailės mokytoja metodininkė, Ingrida Šleinienė, matematikos mokytoja metodininkė, Oksana Kokorevič, matematikos vyresnioji mokytoja ir Alma Stričkaitė, chemijos mokytoja metodininkė. Parodos tikslai – ugdyti pilietiškumą ir patriotiškumą pasitelkiant meninę raišką, puoselėti mokinių erdvinį mąstymą, meninį ir netradicinį raiškos būdą, ugdyti meilę tėvynei, domėtis pilimis jų istorija, ugdyti kūrybinius gebėjimus.

Alma Stričkaitė,
chemijos mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.