-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Laimėjimas tarpmokyklinėse Lietuvos mokyklų žaidynėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Laimėjimas tarpmokyklinėse Lietuvos mokyklų žaidynėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Vasario 22 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko tarpmokyklinės pradinių klasių mokinių estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos. Jėgas išbandyti susitiko Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ketvirtų klasių mokinių komandos. Komandas sudarė 5 mergaitės, 5 berniukai ir po 2 atsarginius. Vaikai varžėsi aštuoniose estafetėse: pralįsk pro lanką, grindų riedulio „slalomas“, teniso kamuoliukų pernešimas, paridenk, pagauk ir varykis, „Bulvių sodinimas“, šuoliukai su lankais, šuoliukai su šokdyne, greičio estafetė. Svarbiausia – reikėjo gebėti dirbti komandoje.

umavus rezultatus nugalėtojais tapo Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos komanda. Mūsų ketvirtokai garbingai įveikė visas estafetes ir iškovojo 1-ąją vietą. Džiaugiamės pergale ir linkime sėkmės zoninėse varžybose, kurios vyks kovo 3 d. Mažeikiuose. Komandą ruošė Artūras Podlinevas, kūno kultūros mokytojas metodininkas ir pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Loreta Dumčienė, Danguolė Jančienė, Rima Kontrimaitė.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Loreta Dumčienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.