-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Valentino diena

Valentino diena

Vasario 10-tą dieną Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai minėjo Valentino dieną. Pertraukų metu Mokinių tarybos nariai parengė įvairių pramogų, kurios džiugino Progimnazijos mokinius. Veikė  ,,Valentino grožio salonas’’, kuriame Valentino dienos tematika 8c klasės mokinės puošė progimnazijos mokinius, o 6c klasės mokinės linksmino mokinius įvairiomis linksmomis užduotimis bei žaidimais.

Valentino diena
Valentino diena

Visą savaitę 5-8 klasių mokiniai aktyviai balsavo už savo princesę ir princą, karalienę bei karalių. Mokinių tarybos nariai sukvietė visus į aktų salę ir Mokinių tarybos pirmininkas Domantas Vaitkus paskelbė nugalėtojus. Valentino dienos princese tapo Ela Vaitulionytė, 6a klasės mokinė,  Valentino dienos princu išrinktas Emilis Drakšas, 6a klasės mokinys. Valentino dienos karaliene išrinkta Mėta Visminaitė, 8c klasės mokinė, o Valentino dienos karaliumi – Juozas Nemunis, 8a klasės mokinys. Progimnazijos mokiniai rašė Valentino dienos laiškus, kuriuos vėliau išdalino Mokinių tarybos narės. Pasibaigus pamokoms, progimnazijos aktų salėje vyko Valentino dienos diskoteka, kurioje gerą nuotaiką kūrė progimnazijos didžėjai Aistis Šileika ir Gustas Savickas bei kiti Mokinių tarybos nariai. Progimnazijos mokiniai smagiai pasitiko atostogas. Renginį organizavo Mokinių taryba kartu su Mokinių tarybos kuratore Saule Paulikiene, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Vakarė Jokubaitytė, 8c klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.