-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
SĖKMĖ VIII TARPTAUTINIAME KINO FESTIVALYJE

SĖKMĖ VIII TARPTAUTINIAME KINO FESTIVALYJE

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 6c klasės mokiniai ir teatro „Tai bent“ nariai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, oratorinio meno, dailės, šokio, geografijos pamokoje, kuri vyko Palangos pajūryje. Čia mokiniai ieškojo idėjų savo kūrybiniams darbams. Mokiniai kūrė palinkėjimus jūrai, pritaikė turimų medžiagų spalvas dailės darbuose, audeklų plastiką šokyje. Visos idėjos buvo įamžintos vaizdo medžiagoje, kur mokiniai išsakė savo kūrybines idėjas, siekius. Taip gimė filmas – televizijos reportažas „Gamtos įkvėpti“. Šis mokinių darbas buvo pristatytas VIII tarptautiniame kino festivalyje „Mano kinas 2022“. Filmą lydėjo sėkmė. Laimėta garbinga I vieta ir specialus prizas.

SĖKMĖ VIII TARPTAUTINIAME KINO FESTIVALYJE
SĖKMĖ VIII TARPTAUTINIAME KINO FESTIVALYJE

Dėkojame mokytojams: Aurelijai Kiesienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei, Ramunei Grikštaitei, dailės mokytojai metodininkei, Birutei Gikarienei, neformaliojo švietimo (šokių) mokytojai ekspertei, Osvaldui Valiukui, informacinių technologijų mokytojui ekspertui už pagalbą kuriant filmą.

Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.