-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pažintinė, kultūrinė, edukacinė veikla „Pranciškoniškos prakartėlės“

Pažintinė, kultūrinė, edukacinė veikla „Pranciškoniškos prakartėlės“

2023 m. sausio 13 d. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje, kultūrinėje, edukacinėje veikloje ir integruotoje dorinio ugdymo (tikybos) ir dailės pamokoje „Pranciškoniškos prakartėlės“ Vilniaus Bernardinų parapijoje, kur susipažino su Bernardinų vienuolyno istorija ir architektūra bei dalyvavo konkurso „Pranciškoniškos prakartėlės“ apdovanojimuose. Progimnazijos mokiniai, kartu su savo šeimos nariais, gruodžio mėn. dalyvavo konkurse „Pranciškoniškos prakartėlės“. Mokiniai, kurių prakartėlės gražiausios, toliau dalyvavo Pranciškoniškos prakartėlės konkurse Bernardinų parapijoje. Šio konkurso nugalėtojai, buvo apdovanoti Vilniaus švento Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebono , viceprovinciolo br. kun. Andriaus Nenėno už dalyvavimą skleidžiant prakartėlių tradiciją Lietuvoje ir, kad šv. Pranciškaus Asyžiečio pavyzdžiu priminė žmonėms tikrąją šventų Kalėdų prasmę.

2022 metų Pranciškoniško prakartėlių konkurso nugalėtojais tapo šie mokiniai:
Patricija Jurkutė, 3a klasės mokinė, kartu su mama – „Ekologiškiausia prakartėlė“;
Edvinas Venckus, 4c klasės mokinys, kartu su mama – „Gražiausios kompozicijos prakartėlė“;
Eridana Pinikaitė, 4c klasės mokinė, su šeima – „Jūriškiausia“ prakartėlė“.
Evos Petraitės, 2b klasės mokinės ir Elzės Petraitės, 4b klasės mokinės prakartėlė tapo konkurso „Pranciškoniška prakartėlė“ nugalėtoja. Ši prakartėlė papuoš 2023 metų Vilniaus Bernardinų parapijos kalėdinį atviruką!

Aurelija Poškuvienė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.