-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 12 dienos vakarą Palangos kultūros ir jaunimo centro organizuotame Laisvės gynėjų dienos minėjime gausiai dalyvavo Palangos Vlado Jurgučio bendruomenės nariai. Laisvės atminimo ugnis prie gen. Jono Žemaičio paminklo šildė visus susirinkusius. Minėjimo koncerte dainas atliko Mėta Visminaitė, 8c klasės mokinė, Gabija Gorelytė, 5b klasės mokinė, kurias ruošia muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė ir šoko šokių studijos „Vėtrungė‘ šokėjos, kurias ruošia neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė.

Sausio 13-osios rytą progimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti: nuo 8.00 val. dešimčiai minučių buvo išjungtos šviesos ir uždegtos atminimo žvakutės. Pagerbdami žuvusių už Lietuvos laisvę atminimą, mokiniai ir mokytojai prisiminė Sausio 13-osios dienos įvykius. Dailės mokytoja metodininkė Ramunė Grikštaitė paruošė mokinių piešinių parodą „Laisvė“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Saulė Paulikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.