-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Sugrįžo ilgai lauktas Kalėdinis karnavalas!

Sugrįžo ilgai lauktas Kalėdinis karnavalas!

Gruodžio 23 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko pažintinė, edukacinė diena „Kalėdų papročiai ir tradicijos“. Visi progimnazijos mokiniai tą dieną dalyvavo įdomiose ir linksmose veiklose. Šių metų Karnavalo tema buvo „VJP televizijos kanalas“. 5-8 klasių mokiniai buvo VJP televizijos žiūrovai ir dalyviai. Ši televizija rodė labai įvairią programą nuo populiarių laidų iki indiškų serialų. Kiekviena klasė parengė labai linksmą ir įdomų pasirodymą pradedant „Ekstrasensų mūšiu“ ir baigiant „Labanakt vaikučiai“. Tarp klasių pasirodymų buvo rodomos Mokinių tarybos sukurtos ir nufilmuotos reklamos. Renginio metu skambėjo solistės Mėtos Visminaitės daina ,,Voila”, šokių studija ,,Vėtrungė” atliko net kelis, žadą atimančius, šokius. Visus sužavėjo mokinių ukrainiečių parengtas nacionalinis, kalėdinis pasirodymas. Karnavalo metu buvo renkamas ir geriausias pasirodymas. Nepakartojamo vakaro geriausia laida – ,,Klausimėlis”, kurią suvaidino 8c klasės mokiniai, o juos kuravo jų šmaikšti klasės vadovė Oksana Kokorevič. Vakarą užbaigėme triukšminga diskoteka ir karaoke. Renginį organizavo Mokinių taryba, kuravo mylima ir gerbiama direktorės pavaduotoja ugdymui Saulė Paulikienė.

Jokūbas Tamulis, 8b klasės mokinys

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.