-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Kalėdinė labdaros mugė

Kalėdinė labdaros mugė

Gruodžio 22 dieną, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vėl šurmuliavo Kalėdinė labdaros mugė „Gaunu pelną – dalinuosi su savo mažaisiais draugais”, kurios metu siekiama suteikti mokiniams galimybę atskleisti kūrybiškumą, ugdyti verslumą, sudaryti sąlygas gauti praktinių žinių apie savikainos, pelno skaičiavimą, skatinti mokinių norą bendrauti, bendradarbiauti ir svarbiausia – mokyti mokinius dalintis su tais, kuriems to labai reikia. Kalėdinėje mugėje prekiavo net 60 pirmų – aštuntų klasių mokinių. Mugės metu netrūko perkančių kalėdines grožybes mokinių, mokytojų, tėvelių ir senelių. Mugės metu veikė gyvūnėlių „Maisto bankas“. Progimnazijos bendruomenės nariai gausiai aukojo gyvūnėliams maisto, skanėstų, rūbelių, gultų, žaisliukų. Visos Kalėdinės mugės metu buvo surinkta 202 eurai. Už tuos pinigus nupirkta antiparazitinių vaistų. Gruodžio 29 dieną 7b klasės mokinės su chemijos mokytoja metodininke Alma Stričkaite nuvežė dovanas į gyvūnų globos namus „Būk mano draugas“, įsikūrusius netoli Klaipėdos, Glaudėnų kaime. Šiuo metu gyvūnų globos namuose yra apie 500 gyvūnų, kuriems suteikia galimybę gyventi, sulaukti naujų šeimininkų.

Dėkojame visai Vlado Jurgučio progimnazijos bendruomenei už didelę paramą, pagalbą.

Saulė Paulikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.