-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Apdovanoti jaunieji „Jūros ambasadoriai“

Apdovanoti jaunieji „Jūros ambasadoriai“

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, dovanų sulaukė trisdešimt penki moksleiviai, dalyvavę edukacinio projekto „Jūros ambasada“ konkurse „Ateities jūra“. Moksleiviai pateikė įspūdingų kūrybinių darbų – geriausiųjų autoriai sulaukė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, AB „Klaipėdos vanduo“, Klaipėda ID dovanų. Specialų prizą laivo modelį sukūrusiems aštuntokams, Jokūbui Tamuliui ir Modestui Bertašiui, įsteigė AB „Vakarų laivų gamykla“. Prizus į progimnaziją atvežė projekto „Jūros ambasada“ projekto vadovė Dovilė Ringis. Projekto vadovė pasidžiaugė, kad Palangos Vlado Jurgučio progimnazija pateikė gausiausiai kūrybinių darbų. Padėkomis buvo apdovanotos mokytojos, paskatinusios moksleivius dalyvauti konkurse: Saulė Paulikienė, fizikos mokytoja ekspertė, Alma Stričkaitė, chemijos mokytoja metodininkė ir Ramunė Grikštaitė, dailės mokytoja metodininkė.

https://ve.lt/jura/apdovanoti-jaunieji-juros-ambasadoriai

Saulė Paulikienė, fizikos mokytoja ekspertė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.