-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS

Pradinių klasių mokinių praktinė gamtamokslinė konferencija „Stebiu, tyrinėju, atrandu“

Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija, su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis.

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje 2022 12 15 vyko pradinių klasių mokinių praktinė gamtamokslinė konferencija „STEBIU, TYRINĖJU, ATRANDU“.

Konferencijos tikslas: Suburti mokinius bendram kūrybiniam – praktiniam procesui, žadinti norą domėtis supančia aplinka, motyvuoti tyrinėti ir atrasti atliekant įvairius bandymus, patiriant pažinimo džiaugsmą.

Mokiniai išradingai ir kūrybingai pristatė savo atliktus tyrinėjimus pagal pasirinktas temas:

 • „Grojančios stiklinės ir puodeliai“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4a klasės mokiniai: Paula Klemantavičiūtė, Dominykas Vabuolas. Mokytoja Danguolė Jančienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Tulpės sodinimo ypatumai“. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniai Sofia Drenkova ir Vilimas Herkus Smielianskis. Mokytoja Kristina Jocienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Kuriu ir konstruoju“. Šlifavimo aparato pristatymas. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3c klasės mokinys Šarūnas Jankauskas. Mokytoja Rasa Lingaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Medžių amžiaus nustatymas“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4b klasės mokiniai: Ema Griciūtė, Paulius Strazdauskas, Ugnius Určinskas. Mokytoja Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Sėju, auginu ir stebiu“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 2b klasės mokiniai: Barbora Žilytė, Mantvydas Kniukšta ir Herkus Atutis, 2c klasės mokinys. Mokytojos Erika Lukauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė ir Aurelija Anužienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Aladino lempa“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4c klasės mokinės Elada Virbickaitė ir Amrita Švažaitė. Mokytoja Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Kaip kvėpuojame?“. Kvėpavimo sistemos pristatymas. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3c klasės mokiniai Dominykas Butkus ir Domantas Seibutis. Mokytoja Rasa Lingaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Kiek oro plaučiuose?“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4a klasės mokinės Emilija Mačiulytė ir Meda Kirstukaitė. Mokytoja Danguolė Jančienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „CD Robotas“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3b klasės mokiniai: Domantas Markas Danielius, Domas Indriulis, Kajus Laureckas. Mokytoja Violeta Ruzgailienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Virškinimo sistema“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3a klasės mokiniai Vesta Vainoraitė ir Ignas Martynas Raudys. Mokytoja Loreta Jurkaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Kraujotakos sistema“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 3a klasės mokinys Joris Molodovas. Mokytoja Loreta Jurkaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
 • „Tešlos kilimo priklausomybė nuo mielių“. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4c klasės mokinės: Barbora Šikšnytė, Danielė Lukoševičiūtė, Akvilė Dovidavičiūtė. Mokytoja Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Konferencijos vadovė – Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.