-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
PRAKARTĖLIŲ PARODA – KONKURSAS

PRAKARTĖLIŲ PARODA – KONKURSAS

Šventos Kalėdos yra Dievo gimimo Žemėje šventė. Gruodžio 1 – 12 dienomis progimnazijoje vyko 1 – 8 klasių mokinių ir jų šeimų kūrybinių darbų paroda – konkursas „Prakartėlė“.

Mokiniai kartu su savo šeimos nariais padarė daugiau nei 50 prakartėlių, iš kurių buvo atrinktos gražiausios, kurios eksponuojamos Kretingos pranciškonų vienuolyne. Iš ten, balsavimo būdu išrinktos gražiausios prakartėlės, pateks į finalą ir bus eksponuojamos Vilniaus Bernardinų parapijoje. Kitos prakartėlės pirmą kartą eksponuojamos Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje iki Trijų Karalių.

Konkursą organizavo Ramunė Grikštaitė, dailės mokytoja metodininkė ir Aurelija Poškuvienė, tikybos mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.