-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Anglų kalbos pamoka kitaip

Anglų kalbos pamoka kitaip

2022 m. lapkričio 7 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje, kultūrinėje, kūrybinėje veikloje, anglų kalbos pamokoje netradicinėje aplinkoje Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose, kur žiūrėjo American Drama Group Europe – TNT Theatre Britain spektaklį anglų kalba „A Christmas Carol“, kurį režisavo P. Stebbings ir Ch. Flint. Spektaklis labai patiko ir paliko galybę nuostabių įspūdžių ir smagių emocijų. Istorija, tapusi Kalėdų tradicija, šiandien garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso „Kalėdų giesmė“ jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 metais, kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų. Įdomios dekoracijos ir kostiumai, gyva muzika pavergė mūsų širdis. Mes visi įdėmiai stebėjome aktorius ir klausėmės pasakojimo tobula anglų kalba. Užplūdo emocijos: smalsumas, liūdesys, džiaugsmas. Kalėdų dainelės sukėlė nuostabias emocijas ir privertė laukti labiau Kalėdų. Dar labiau džiaugėmės ir didžiavomės, kad esame gerai išmokę anglų kalbą, o šios netradicinės pamokos metu patobulinome anglų kalbos žinias bei išmokome naujų žodžių.
Dalindamiesi įspūdžiais grįžome į progimnaziją.

Anglų kalbos pamoka kitaip

8a ir 8b klasių mokiniai

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.