-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Helovino šventė

Helovino šventė

Spalio 28 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko Helovino šventė, skirta praskaidrinti mokinių nuotaiką. Pertraukų metu vyko įvairios linksmos veiklos: būrimo salonai, kuriuose buvo galima sužinoti ateitį, pasislėpusią sėkmę, „Bjaurumo salonas“, kuriame buvo „gražinami“ ir „puošiami“ mokiniai, tamsiausiose progimnazijos koridoriuose galėjome išmokt paslaptingų raganų būrimų, savigynos patarimų nuo vampyrų antpuolio. Renginio metu nepamiršome jauniausių savo mokyklos mokinių. Jiems buvo surengti saviti būrimai, pramogos. Šią linksmą, kupiną įspūdžių dieną užbaigėme vakarop surengę Diskoteką.

Nuotaikingą atmosferą sukūrė Mokinių taryba, kartu su naujai atrastu talentu – didžėjumi 7a klasės mokiniu Aisčiu Šileika. 5-8 klasių mokiniai kūrybingai išreiškė save apsirengę įvairiais kostiumais. Gražiausiai ir įmantriausiai pasipuošė Eglė Šaltmerytė, 8b klasės mokinė ir 8a klasės mokinys Artūras Kiošys, jų kostiumai pripažinti pačiais šauniausiais. Dalyviai buvo apdovanoti prizais – skaniais keksiukais ir pyragėliais. Jais pasirūpino ne ką mažiau talentingos kepėjos Mėta Visminaitė ir Vytautė Kryževičiūtė, 8c klasės mokinės. Vakaro žaidimus pravedė charizmatiškas Mokinių tarybos pirmininkas ir renginių vedėjas bei oratorius Domantas Vaitkus, 8a klasės mokinys. Renginio kuratorė – mylima ir gerbiama direktoriaus pavaduotoja ugdymui Saulė Paulikienė.

Vakarė Jokubaitytė, 8a klasės mokinė ir Jokūbas Tamulis, 8b klasės mokinys

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.