-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
PROJEKTAS „TĖVELIAI KLASĖJE”

PROJEKTAS „TĖVELIAI KLASĖJE”

2B klasėje prasidėjo projektas ,,Tėveliai klasėje”. Projekto tikslas – sudominti mokinius tėvelių profesijomis, susipažinti kuo tėveliai, seneliai domisi ir užsiima laisvalaikiu, ko galime pasimokyti iš suaugusiųjų patirties. Pirmąją netradicinę pamoką ,,Paukščiai Palangoje ir pajūryje ” parengė mokinės Augustės Petraitytės mama Sigita Pocytė – Petraitraitienė ir senelis, gerb. Algimantas Petraitis, gamtos mokslų daktaras, ornitologas. Vaikai susidomėję klausėsi pasakojimo, žiūrėjo skaidres apie paukščius, kurie gyvena miete ir pajūryje. Mokėsi paukščius atskirti pagal jiems būdingus išvaizdos požymius, balsus, gyvenamąją vietą. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, klausė patys bei linksmai atliko grupinę užduotį. Visi kartu pasidžiaugėme naujomis žiniomis ir įdomia pamoka.
Dėkojame Augustės mamytei ir seneliui už puikią pamoką!

Erika Lukauskienė, 2b klasės mokytoja, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.