-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokytojų diena

Mokytojų diena

Spalio 5 dieną progimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Šios gražios šventės proga mokiniai dėkojo visiems mokytojams už tai, kad šalia gramatikos taisyklių ir istorijos faktų, mokytojai dalinasi savo patirtimi ir žiniomis su mokiniais ir moko juos tikrųjų gyvenimo pamokų.

Mokytojų dienos proga aštuntų klasių mokiniai buvo mokytojais ir vedė pamokas ne tik pradinukams bet ir 5-7 klasių mokiniams. Aštuntokai rimtai ruošėsi pamokoms, todėl jos buvo linksmos ir įdomios, o mokytojai džiaugėsi, kad turės sau pamainą.

Pasibaigus pamokoms visi mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kur vyko koncertas „Padovanokime šventę mokytojui“. Koncertą vedė 8c klasės mokinė Mėta Visminaitė ir 8a klasės mokinys Domantas Vaitkus. Renginio metu nuostabius pasirodymus pademonstravo talentingieji progimnazijos mokiniai: Tautvydas Skritulskas 5a klasės mokinys, atliko muzikini kūrinį saksofonu, Mėta Visminaitė, 8c klasės mokinė, ir Gabija Gorelytė, 5b klasės mokinė, dainavo dainas, 5a klasė paruošė įspūdingą pasirodymą ,,Puodelių šokis”, Progimnazijos šokių studija ,,Vėtrungė” šoko du nuostabius šokius. Šaunioji mokinių taryba įgavo puikią patirtį organizuodami mokytojų dienai skirtą renginį.

Mėta Visminaitė ir Rusnė Kundrotaitė, 8c klasės mokinės

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.