-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Didžiausias moksleivių dainų konkursas Riugeno saloje

Didžiausias moksleivių dainų konkursas Riugeno saloje

Spalio 1 d. Vokietijoje Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninėje mokykloje vyko moksleivių dainų konkursas „Singsturm“. Tai didžiausias tokio pobūdžio konkursas visame regione. Jaunieji atlikėjai koncertavo draugams, tėvams ir rėmėjams. Dvi dešimtys jaunųjų dainininkų demonstravo savo įgūdžius atlikdami roko, pop, miuziklo ir kino muzikos žanrų kūrinius pilnoje 130 klausytojų talpinančioje salėje. Taip pat dalyvavo dainininkai iš Lenkijos, Lietuvos ir Ukrainos. Lietuvai atstovavo Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai. Konkursas vyko trijose amžiaus grupėse. Jame dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai – Gabija Gorelytė, 5b klasės mokinė, Mėta Visminaitė, 8c klasės mokinė ir Domantas Vaitkus, 8a klasės mokinys.
Tarp nugalėtojų pateko ir specialiu prizu už ekspresiją buvo apdovanota mūsų progimnazijos mokinė Mėta Visminaitė. Sveikinimai Mėtai ir jos bei kitų jaunųjų dainininkų muzikos mokytojai ekspertei Dianai Beržanskienei!

Taip pat dėkojame informatikos mokytojui Osvaldui Valiukui, kurio dėka buvo paruošti puikūs dainų įrašai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.