-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pažintinė, edukacinė diena Klaipėdos Universitete

Pažintinė, edukacinė diena Klaipėdos Universitete

Rugsėjo 29 dieną pasaulinei jūros dienai dedikuotame forume jaunimui „Jūros ambasados akademija. Ateities jūra“ dalyvavo Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai. Renginyje dalyvavo 260 moksleivių ir juos lydėjusių mokytojų iš Klaipėdos ir Palangos. Visi, dalyvavę Jūros ambasados renginiuose, gaus elektroninius Jūros ambasadoriaus sertifikatus. Prieš forumą dalyvavome interaktyviose jūrinėse edukacijose: jūrinėje virtualios realybės video peržiūroje, išbandėme LAJM laivų valdymo ir Klaipėdos universiteto laivų krovos simuliatorius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro laivų suvirinimo stimuliatorių. Linksma buvo jūrinių mazgų dirbtuvėse. Dalyvavome labai naudingose ir įdomiose paskaitose: „KU: čia esi matomas”, „Jūra ir laivai – žmogaus kelio į vandens platybes istorija“, „Jūrinis konteineris, pakeitęs pasaulį“, „Ateities vandenynai“, „Kodėl tiek daug uosto įmonių vadovų – inžinieriai?“, „Renkuosi JŪRĄ“, „Darbas jūroje: galimybės ir iššūkiai“, „Statome ateities laivus“, „Uoste ne tik krauname, bet ir kuriame“, „Išmani jūros kalba”, „Ar Klaipėdoje auga krevetės?“, „PopaBoat – startuoliai, sukūrę elektrinį katamaraną“. Renginį vedė televizijos laidų vedėjas Robertas Petrauskas.

Pažintinėje, edukacinėje veikloje puikiai praleidome laiką bei dar kartą įsitikinome, kad mokslas yra svarbus ir mokytis – verta!

Marta Ulskytė ir Eglė Šalmerytė,
8b klasės mokinės

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.