-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokslo metų pabaiga – Vabaliukų šalyje

Mokslo metų pabaiga – Vabaliukų šalyje

Vlado Jurgučio progimnazijos mokinių ir jų tėvelių laukė smagi ir žaisminga mokslo metų pabaiga. Dramos studija „Asorti“, kurią lanko 3-4 klasių vaikai, surengė nuotaikingą spektaklį, kuris ne tik pradžiugino žiūrovus, bet ir suteikė vertingų pamokų.
Mažieji aktoriai visus metus lankė vaidybos užsiėmimus. Mokėsi judėti scenoje, lavino balsą ir kalbą, nuoširdžiai pasinėrė į vaidybinius ir draminius žaidimus. Ir galiausiai birželio pradžioj jų triūsą vainikavo progimnazijos aktų salėj surengta spektaklio „Vabaliukų šalyje“ premjera. Tai pasakojimas apie mergaitę, kuri netikėtai pakliuvo į Vabaliukų šalį ir ten išmoko vertingų gyvenimo pamokų.

Pagrindinį vaidmenį atliko 4 a klasės mokinė Patricija Martikaitytė. Žiogą vaidino Tautvydas Skritulskas, Drugelį – Gabija Grušniūtė, Musę – Barbora Šikšnytė, Senelę – Kotryna Narmontaitė, skruzdėlytes – Auksė Butkutė, Augustė Vėliūtė, Elada Virbickaitė, Eva Sofija Matulevičiūtė, Rugilė Mažonaitė, Austė Butkutė ir Gustė Šakytė, Gabija Baltmiškytė, jonvabalius – Kristupas Vileikis, Edvinas Venckus, Eridana Pinikaitė, Vykintas Želvys, Kastytis Paluckas ir Ąžuolas Skersys, Matas Miklovas, bitutes – Simona Bilinskytė-Milkovičiūtė, Tėja Miltenytė, Liepa Stankevičiūtė ir Akvilė Dovidavičiūtė, Amrita Švažaitė, Augustė Augutytė.

Šokio mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė sukūrė choreografiją ir parengė mokinius. Scenografija – dailės mokytojos metodininkės Ramunės Grikštaitės.

Pasirodymą smagiai pabaigė 3 c klasės mokinių, kuriuos paruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Loreta Dumčienė, šokis.

Didelio susidomėjimo sulaukusį spektaklį teko vaidinti net du kartus, nes visi norintys pamatyti netilpo salėje. Čia sugužėjo 1-4 klasių progimnazijos mokiniai, Palangos pradinės mokyklos 3 „Šaltinio“ klasės vaikai ir aktorių tėveliai.

Giedrė Radžiuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.