-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Progimnazijos garbė 2022

Progimnazijos garbė 2022

Birželio 13 d. ir 28 d. progimnazijos aktų salėje iškilmingai buvo pagerbti mokiniai, jų tėveliai (globėjai, rūpintojai) ir mokytojai. Progimnazijos direktorė Laimutė Benetienė įteikė padėkas mokiniams už puikius, labai gerus mokymosi pasiekimus, laimėjimus respublikinėse olimpiadose, tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose bei mokiniams, kurie savo pasiekimais bei aktyvia veikla garsina Progimnazijos vardą.

Šventės metu direktorė taip pat įteikė Progimnazijos padėkas mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams) ir mokytojams, nes be šeimos dėmesio, be mokytojų pagalbos mokiniai nepasiektų tokių puikių rezultatų. Birželio 13 dieną buvo įteiktos 134 padėkos 1-4 klasių mokiniams, o birželio 28 dieną įteikta 120 padėkų 5-8 klasių mokiniams. Šventės metu koncertavo Progimnazijos jaunieji atlikėjai: solistė Mėta Visminaitė, 7c klasės mokinė, 3c klasės mokiniai, Dovydas Vileikis, 8c klasės mokinys, šokių studija „Vėtrungė“, skaitovė Sofija Černiauskaitė, 4b klasės mokinė, šokių studijos „Svivelis“ šokėjai: Elija Stratkauskaitė ir Laurynas Ilgaudas, Amanda Stankevičiūtė ir Arėjas Milkintis. Renginių vedantieji Mėta Visminaitė ir Domantas Vaitkus palinkėjo mokiniams kopti į mokslo viršūnes ir nugalėti vis naujus gyvenimo keliamus iššūkius bei pakvietė vėl susitikti kitais mokslo metais „Progimnazijos garbė 2023“ renginyje.

Danguolė Jančienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.