-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Renginys „Metų nominacijos“

Renginys „Metų nominacijos“

Birželio 1 dieną Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko renginys ,,Metų nominacijos“, skirtas pasveikinti visus mokinius su Tarptautine vaikų gynimo diena ir apdovanoti visus gabiausius, talentingiausius ir labiausiai išsiskiriančius mokinius ir mokytojus. Renginyje buvo apdovanoti net aštuoniasdešimt keturi pradinių klasių mokiniai, aštuoni mokytojai ir trylika 5-8 klasių mokinių.

Renginio metu nuostabius pasirodymus paruošė talentingieji progimnazijos mokiniai: Dovydas Vileikis, 8c klasės mokinys, atliko muzikinį kūrinį saksofonu ir Mėta Visminaitė, 7c klasės mokinė, sudainavo dainą ,,Nebėgu nuo savęs’’ o šokių studija ,,Vėtrungė’’ sušoko net kelis įspūdingus šokius. Pradinių klasių mokiniai buvo nominuoti tokiomis nominacijomis: ,,Metų gyvūnų mylėtojas“, ,,Metų matematikas“, ,,Metų pirmūnas“, ,,Metų sportininkas“ ,,Metų aktyvistas“, ,,Metų skaitytojas“. Nominacijų laimėtojai mokytojai ir 5-8 klasių mokiniai buvo renkami internetiniu balsavimu. Sulaukėme 211 mokinių balsų. Nominacijų laimėtojai tapo šie mokytojai: ,,Mokytojas humoristas – šmaikštuolis“ – Osvaldas Valiukas, informacinių technologijų mokytojas ekspertas, ,,Mokytojas gyvūnų mylėtojas“ – Alma Stričkaitė, chemijos mokytoja metodininkė, ,,Mokytojas savo dalyko fanatikas“ – Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja, ,,Stilingiausias mokytojas“ – Ingrida Šleinienė, matematikos mokytoja metodininkė, ,,Teisingiausias mokytojas“ – Daiva Latožienė, istorijos mokytoja metodininkė, ,,Jautriausias mokytojas“- Aurelija Poškuvienė, tikybos mokytoja metodininkė, ,,Metų inovatoriškiausias mokytojas“- Saulė Paulikienė, fizikos mokytoja ekspertė, ,,Metų globėjas“- Tatjana Stankevičienė, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė. Apdovanoti ir 5-8 klasių nominantai: ,,Metų savitas stilius“ – Roberta Brasaitė, 8b klasės mokinė, ,,Metų atlikėjas“- Progimnazijos choras „Vėtra“, ,,Metų gyvūnų mylėtojas“ – Barbora Ona Normantaitė, 7c klasės mokinė, Kamilė Gelumbauskaitė, 8a klasės mokinė, ,,Metų šokėjas“ – šokių studija „Vėtrungė“, ,,Metų sportininkas“ – Gabrielė Astrauskaitė, 8a klasės mokinė, ,,Metų pirmūnas“ – Dominik Trimailov, 8c klasės mokinys, ,,Metų dailininkas“ – Aistė Mordvinukaitė, 8b klasės mokinė, ,,Metų skaitytojas“ – Vakarė Jokūbaitytė, 7c klasės mokinė, ,,Metų šypsenėlė“ – Rusnė Kundrotaitė, 7c klasės mokinė, ,,Metų lyderis“ – Domantas Vaitkus, 7a klasės mokinys, ,,Metų auksinė širdis“ – Gabrielle Betha Mestanza Beitnaraite, 8c klasės mokinė ir ,,Metų didysis entuziastas“ – Domantas Vaitkus, 7a klasės mokinys. Mokinių taryba nuoširdžiai džiaugiasi savo organizuotu renginiu, prie renginio organizavimo prisidėjo visi mokinių tarybos nariai. Šį renginį vedė Gabrielė Astrauskaitė, 8a klasės mokinė ir Vakarė Jokubaitytė, 7c klasės mokinė, o renginio kuratorė- Saulė Paulikienė, direktoriaus pavduotoja ugdymui.  

Vakarė Jokūbaitytė, 7c klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.