-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
SUKURKIME STEAM PASAULĮ KARTU

SUKURKIME STEAM PASAULĮ KARTU

Birželio 1d.  Klaipėdos valstybinės kolegijos  Verslo fakulteto Pedagogikos katedros renginyje ,,Sukurkime STEAM pasaulį kartu”,  skirtame Vaikų gynimo dienai paminėti, dalyvavo Progimazijos 1c klasės mokiniai lydimi Aurelijos Anužienės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės. Renginį vedė Pedagogikos katedros pradinio ugdymo programos studentai. Dėstytojai ir studentai sukvietė mokinius į keturias imituotas kūrybines erdves: „Gamtamokslinę laboratoriją“, „Technologijų laboratoriją“, „Inžinerinę matematinę laboratoriją“ ir „Menų laboratoriją“. Renginyje dalyvavo 101 mokinys iš Gargždų „Minijos“ progimnazijos, Kretingos pradinės mokyklos – darželio „Žibutė“ ir Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos. Mokiniai išbandė išmanius marškinėlius, kur nuskenavus tam tikrą jų dalį, planšetės ekrane galima matyti ir girdėti, kaip plaka žmogaus širdis, veikia plaučiai, virškinimo traktas, kraujagyslės ir kt.  Labai patiko išmanieji kubai „iMO“, kurie sukurti skatinti mokinius  daugiau judėti ir atlikti kuo daugiau įvairių užduočių. Laboratorijoje atliko įvairiausias logines užduotis su Brain robotika, išbandė įvairiausius robotus, žaidė judriuosius žaidimus.

Mokiniams šis renginys labai patiko, nes mokiniai turėjo galimybę išbandyti naujas veiklas ir bendrauti su studentais.

Mokiniai grįžo puikios nuotaikos ir kupini naujų idėjų tolimesnėms STEAM veikloms Progimnazijoje.

Aurelija Anužienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1c klasės mokytoja

KVK Pedagoginių kompetencijų ugdymo centro dovana vaikams

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.