-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokyklos kabinetų ir klasių išdėstymo schemos. Pamokų laikas. Judėjimui priskirti skirtingi įėjimai ir išėjimai.

Mokyklos kabinetų ir klasių išdėstymo schemos. Pamokų laikas. Judėjimui priskirti skirtingi įėjimai ir išėjimai.

Remiantis Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijomis ir siekiant sumažinti grėsmę užsikrėsti COVID 19, nuspręsta, kad ir 5-8 klasių mokiniai mokysis atskiruose kabinetuose (žiūrėti schemas). Informacinių technologijų, technologijų, chemijos, fizinio ugdymo, šokių, dorinio ugdymo pamokos vyks schemose nurodytuose kabinetuose.

 

SENASIS pastatas

NAUJASIS pastatas

Skirtingų klasių srautų judėjimui priskiriami skirtingi įėjimai ir išėjimai.
Mokinių srautų judėjimas nukreipiamas taip, kad, kiek įmanoma, būtų išvengta sankirtų su kitais srautais.

  • Įėjimas/ išėjimas Nr. 1 – pagrindinis įėjimas su trejomis durimis (2, 3, 4, 5 klasių mokiniams – atskiros 3 durys įėjimui ir išėjimui)
  • Įėjimas/ išėjimas Nr. 2 – įėjimas/išėjimas prie bibliotekos (6-8 klasių mokiniams)
  • Įėjimas/ išėjimas Nr. 3 – paradinių durų įėjimas/išėjimas 1 klasių mokiniams (iš Kretingos gatvės pusės

Mokiniai į mokyklą privalės ateiti tik per nurodytus įėjimus, mokiniai privalės judėti pagal klasių paskirstymo ir srautų judėjimo schemą, su kuria klasių vadovai supažindins mokinius per pirmąją pamoką. Vaikščiojimas kitų aukštų koridoriuose leidžiamas tik tada, kai reikia nueiti į specializuotą mokomojo dalyko kabinetą, sporto ar šokių salę, valgyklą.

Ribojamas mokinių tėvų, pašalinių asmenų, nesusijusių su ugdymo proceso organizavimu, patekimas į mokyklą. Mokinių tėvai įleidžiami į mokyklą tik esant labai svarbioms aplinkybėms, iš anksto susitarus su mokytojais ar mokyklos administracija.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.