-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
GEGUŽĖS 13 D. – PASAULINĖ KOKTEILIŲ DIENA

GEGUŽĖS 13 D. – PASAULINĖ KOKTEILIŲ DIENA

Pasaulinei kokteilių dienai paminėti vyko Tarptautinis mokinių ir studentų technologijų (mitybos programos) virtualus konkursas „Ypatingi kokteiliai“. Šį konkursą organizavo Vilniaus miesto „Saulės“ privati gimnazija. Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybingumą, sudarant galimybę atsiskleisti mokinių technologinėms kompetencijoms, domėtis sveikatai palankia mityba, taikyti įgytas žinias praktikoje. Konkurse dalyvavo ir Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai: Valdonė Simutytė, 6b klasės mokinė, Erikas Sebeckis, 7b klasės mokinys.

Konkursui mokiniai pateikė ne tik suplaktus kokteilius pagal savo kurtą receptūrą, bet ir išsamiai aprašė jų poveikį sveikatai. Puikius mokinių suplaktus kokteilius, praturtintus pasirinktu ingredientu galima rasti konkurso organizatorių parengtoje virtualioje parodoje –knygoje „Ypatingi kokteiliai“. Nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=D2ACEnEbCRc.
Mokiniai apdovanoti Vilniaus miesto „Saulės“ privačios gimnazijos padėkos raštais.

Informaciją parengė:
Janina Galdikienė, technologijų mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.