-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokinių darbų paroda, vykdant projektą “Žydų tautos ir kultūros pėdsakai    Palangoje ir Lietuvoje“

Mokinių darbų paroda, vykdant projektą “Žydų tautos ir kultūros pėdsakai Palangoje ir Lietuvoje“

Mūsų mokykloje prasidėjo projektas „Žydų tautos ir kultūros pėdsakai Palangoje ir Lietuvoje”, kuris organizuojamas finansuojant TOLI – Olgos Lengyel instituto Jungtinėse Amerikos valstijose. Projekto tikslas- supažindinti mokinius su žydų tautos palikimu, istorija ir kultūra Palangos mieste ir Lietuvoje. Projekto autorė ir veiklų koordinatorė mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė.
Džiugu, kad prie projekto veiklų nuo pat pirmų dienų prisijungė būrys mokyklos mokytojų: dailės mokytoja metodininkė Ramunė Grikštaitė, kūno kultūros mokytojai Tatjana Stankevičienė, Artūras Podlinevas, Romualdas Pakalniškis, geografijos mokytojas metodininkas Egidijus Šalkauskis, geografijos vyr. mokytojas Ramūnas Dzimidas. Projekto idėją aktyviai palaiko mokyklos direktorė Laimutė Benetienė.

Taikantis prie dabartinio laikmečio iššūkių, integruodami savo dalykų veiklas, balandžio mėnesį mokiniams skyrėme užduotį: naudojant istorijos mokytojos pateiktą medžiagą, taikant kūno kultūros mokytojų rekomenduojamą žingsnių programėlę, aplankyti su žydų istorija susietus objektus Palangos mieste ar šalia jos. Nuėję į reikiamą vietą, mokiniai juos fotografavo, fiksavo nueitą atstumą, kiek nuėjo žingsnių, rinko istorinę medžiagą apie pasirinktas vietoves. Šią medžiagą mokiniai turėjo susisteminti ir ją panaudoti savo kūrybiniame darbe.
Iš viso mokiniai projektui pateikė net 60 įvairiausių darbų. Pačius išradingiausius, gražiausius mokinių darbus istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė ir dailės mokytoja metodininkė Ramunė Grikštaitė atrinko ir sudėjo į mokinių darbų parodą.

Informaciją paruošė mokyklos TUC veiklos koordinatorė, istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.