-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Sveikiname meninio skaitymo konkurso laureatą

Sveikiname meninio skaitymo konkurso laureatą

Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mokyklos skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Būtent šiuometiniam konkursui mokiniai ruošėsi neįprastai – teko dalyvauti nuotoliniu būdu ir savo pasirodymus pateikti video formatu. Domantą Vaitkų, 6a klasės mokinį, sėkmė šiame konkurse lydėjo jau mokyklos etape. Toliau sėkmė šypsojosi ir Palangos mieste, kur tarp kitų skaitovų mokinio D. Vaitkaus pasirodymas buvo įvertintas geriausiu. Regione laimėta antra vieta užtikrino Domantui dalyvavimą respublikiniame etape. Iš viso šiame konkurse dalyvavo 360 skaitovų. Skaitovus vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkė-Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros scenos kalbos pedagogė, menotyros daktarė Danutė Vaigauskaitė; Dr. Kęstutis Urba, Vaikų literatūros tyrėjas ir kritikas; Aušra Martišiūtė Linartienė, profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Teatro ir kino fakulteto dėstytoja; Martynas Januška, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas, Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus skrajojamojo teatro režisierius; Marius Mikalajūnas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas. Balandžio 23d. vyko laimėtojų nuotolinė apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo paskelti šio konkurso laureatai. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu buvo apdovanotas mūsų mokyklos skaitovas Domantas Vaitkus. Mokyklos skaitovui linkime didžiulės sėkmės puoselėjant sceninio žodžio meną.

Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.