-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Dėkojame visiems prisidėjus prie Kalėdinės labdaros mugės

Dėkojame visiems prisidėjus prie Kalėdinės labdaros mugės

Gruodžio 19 dieną, mokykloje jau ketvirtą kartą vyko Kalėdinė labdaros mugė „Gaunu pelną- dalinuosi su mūsų mažaisiais draugais”, kurios metu siekiama suteikti mokiniams galimybę atskleisti kūrybiškumą, ugdyti mokinių verslumą, sudaryti sąlygas mokiniams gauti praktinių žinių apie savikainos, pelno skaičiavimą, skatinti mokiniams norą bendrauti, bendradarbiauti ir svarbiausia- mokyti vaikus dalintis su tais, kuriems to labai reikia.

Kalėdinėje mugėje prekiavo net apie 70 pirmų- septintų klasių mokinių. „Kalėdinį iššūkį“ 1-5 kl. mokiniams vykdė mokyklos „Bendraamžiai“ vadovaujami socialinės pedagogės Linos Kunickienės ir psichologės Sigitos Gedgaudaitės. Mugės metu netrūko perkančių kalėdines grožybes mokinių, mokytojų, tėvelių ir senelių. Mugės metu veikė ir „Maisto bankas“, mokyklos bendruomenės nariai gausiai aukojo gyvūnėliams maisto, skanėstų, rūbelių, gultų. Visos Kalėdinės mugės metu buvo surinkta 295,30 €.

Už tuos pinigus nupirko maisto, vaistų ir gruodžio 30 dieną, 7a ir 8c klasių mokiniai lydimi mokytojų Almos Stričkaitės ir Daivos Latožienės, nuvežė dovanas į gyvūnų globos namus „Būk mano draugas“, įsikūrusius netoli Klaipėdos, Glaudėnų kaime.
Dėkojame Vlado Jurgučio mokyklos visai bendruomenei už didelę paramą, pagalbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Saulė Paulikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.