-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Tarptautinę Holokausto dieną minint

Tarptautinę Holokausto dieną minint

Sausio 27-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Šią dieną, 1945 m. buvo išlaisvinta Aušvico koncentracijos stovykla. Šiemet sukanka 75 metai, kai sąjungininkų kariuomenė išvadavo šios mirties stovyklos kalinius.

Ta proga, mūsų mokykloje istorijos mokytoja metodininkė , mokyklos Tolerancijos centro veiklos koordinatorė Daiva Latožienė 5 klasėse vedė pamokas „Trys lėlės“, pagal Jad Vašem – oficialaus Izraelio memorialo holokausto aukoms atminti, įkurto 1953 m. specialiu Izraelio Parlamento (Kneseto) įsaku sukurtą metodinę medžiagą. 6 klasių mokiniai susipažino su žydų mergaitės Anos Frank likimu, o 7-8 klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė Jad Vašem paruoštą metodinę-edukacinę medžiagą „Aušvico albumas“.

Taip pat mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja Pasaulio žydų kongreso inicijuotoje pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ – „We remember“. Meninę kompoziciją, skirtą šiai datai paminėti sukūrė dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė. Žuvusiems Holokausto metu buvo uždegta žvakė.
Informaciją ruošė istorijos mokytoja metodininkė , mokyklos Tolerancijos centro veiklos koordinatorė Daiva Latožienė.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.