-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pradinių klasių infromacinių technologijų piešinių konkursas

Pradinių klasių infromacinių technologijų piešinių konkursas

2019 m. spalio 24 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko 2-4 klasių mokinių informacinių technologijų piešinių konkursas „Pakeliui į vasarą. Sukame metų ratą“.  Jį organizavo Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės: Aurelija Anužienė, Erika Lukauskienė, Nijolė Viršilienė, Rima Kontrimaitė ir informacinių technologijų mokytojas ekspertas Osvaldas Valiukas. Konkurse dalyvavo  Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės, Palangos Pradinės, Baltijos ir Šventosios pagrindinių mokyklų 2-4 klasių mokiniai, geriausiai pasirodę savo klasių grupėse I etape.  Atlikus kūrybinius darbus, piešiniai buvo talpinami socialiniame tinkle, kur vyko virtualus labiausiai patikusio, gražiausio piešinio rinkimai. Po aktyvaus balsavimo buvo išrinkti laureatai ir apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis 2019-11-20 vykusioje šventėje. I ir II vietą 2-ų klasių grupėje laimėjo mūsų mokyklos mokiniai: I vietą- Patricija Martikaitytė, 2a. II vietą – Dominykas Krasenkovas, 2b.  3-ių klasių grupėje– I vietą laimėjo – Aurelijus Keblys, 3c. II vietą pavyko iškovoti 3b klasės mokinei Vitautei Pikturnaitei.  O 4-ų klasių II vietos laureate tapo Emilija Lukauskaitė, 4a. Šiuo metu laimėtojų darbai eksponuojami Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje. Kviečiame visus pasidžiaugti mūsų kūrybiniais darbais, kaip įrodymu, kad tikslingai naudojamos informacinės technologijos gali padėti lavinti kūrybingumą,  atskleisti savo asmeninį savitumą, būti pagalbininku paįvairinant laisvalaikį.

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Nijolė Viršilienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.