Select Page
MOKYKLOS NAUJIENOS
Judėk tvariai: pažink, saugok ir būk aktyvus

Judėk tvariai: pažink, saugok ir būk aktyvus

Gegužės 6 dieną 1c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje fizinio ugdymo ir gamtos mokslų pamokoje „Judėk tvariai: fizinis aktyvumas, gamtos ištekliai ir tvarumas“, kurią vedė kūno kultūros mokytoja metodininkė Tatjana Stankevičienė ir pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Anužienė.

Pamokos tikslas – susipažinti su gamtos ištekliais ir išsiaiškinti, kodėl svarbu saugoti gamtą.

Pamoka vyko Palangos pajūryje. Jos metu mokiniai ne tik susipažino su pagrindiniais gamtos ištekliais – vandeniu, saulės energija, oru, žeme, bet ir sužinojo, kaip taisyklingai rūšiuoti popierines ir plastikines atliekas.

Vaikai dalyvavo linksmose estafetėse, tyrinėjo aplinką ir iš gamtinių medžiagų kūrė stovyklavietę. Labiausiai mokiniams patiko kūrybinės užduotys ir sportinės estafetės.

Ši pamoka ne tik suteikė naujų žinių, bet ir paskatino vaikus judėti, bendradarbiauti bei atsakingai rūpintis mus supančia aplinka. Tikimės, kad įgytos patirtys padės mokiniams kasdien priimti tvarius sprendimus ir būti draugiškais gamtai.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Anužienė
Kūno kultūros mokytoja metodininkė Tatjana Stankevičienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.