-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
NACIONALINĖ TEISĖS ŽINIŲ OLIMPIADA „TEISĖ KIEKVIENAM“

NACIONALINĖ TEISĖS ŽINIŲ OLIMPIADA „TEISĖ KIEKVIENAM“

2023 m. gegužės 31 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos 5-12 klasių mokinių Nacionalinė teisės žinių olimpiada „Teisė kiekvienam“. Ši unikali iniciatyva skirta mokiniams pasitikrinti teisės žinias, suprasti ir atrasti, kaip teisė įgalina jaunus žmones tvarkyti savo gyvenimą ir atverti ateities galimybes. Olimpiadą organizavo Mykolo Romerio universiteto Teisės mokykla ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

Pirmajame Nacionalinės teisės žinių olimpiados etape dalyvavo 36 mūsų Progimnazijos 7-8 klasių mokiniai, kuriuos ruošė Daiva Latožienė, istorijos mokytoja metodininkė. Net 24 mokiniai buvo pakviesti dalyvauti olimpiados II etape, kuris vyko birželio 16 dieną Vilniuje, Mykolo Romerio universitete.

II etapo olimpiados testą sudarė uždari ir atviri klausimai susiję su pamatinėmis konstitucinėmis vertybėmis šiuo metu galiojančioje Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, valdžios galių ribojimu, teisingumo vykdymu bei žmogaus teisių ir laisvių ribojimais.
Nugalėtojai bus paskelbti birželio mėnesį.
Taip pat buvo sudaryta galimybė mokytojams tobulinti savo kompetencijas ir dalyvauti seminare „Teisė kiekvienam – MRU teikiama nemokama teisinė pagalba“.

Daiva Latožienė,
istorijos mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.