-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Progimnazijos mokinių tarybos organizuotas renginys ,,Metų nominacijos’’

Progimnazijos mokinių tarybos organizuotas renginys ,,Metų nominacijos’’

Birželio 1-ają dieną Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko mokinių tarybos organizuotas tradicinis renginys ,,Metų nominacijos“, skirtas pasveikinti visus mokinius su Tarptautine vaikų gynimo diena ir pagerbti visus gabiausius, talentingiausius, labiausiai išsiskiriančius mokinius ir mokytojus. Renginio metu šoko progimnazijos šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjos, saksofonu grojo Tautvydas Skritulskas, 5a klasės mokinys ir 8c klasės mokinė Vytautė Kryževičiūtė pagrojo nuostabų kūrinį fortepijonu. Mokytojų ir 5-8 klasių mokinių nominantai buvo išrinkti elektroniniu balsavimu.

5-8 klasių nominacijų nugalėtojai: ,,Metų savitas stilius“ – Monika Markovaitė, 8b klasės mokinė, ,,Metų atlikėja“ – Mėta Visminaitė, 8c klasės mokinė, ,,Metų gyvūnų mylėtoja“ – Samanta Narkutė, 7a klasės mokinė, ,,Metų šokėja“ – Ieva Andrijauskaitė, 8a klasės mokinė, ,,Metų sportininkas“ – Gediminas Skritulskas, 8a klasės mokinys,  ,,Metų pirmūnė“ – Rusnė Kundrotaitė, 8c klasės mokinė, ,,Metų dailininkė“ – Donata Kontrimaitė, 8c klasės mokinė, ,,Metų skaitovas“ – Jokūbas Tamulis, 8b klasės mokinys,  ,,Metų šypsenėlė“ – Juozas Nemunis,  8a klasės mokinys,  ,,Metų lyderis“ – Domantas Vaitkus, 8a klasės mokinys,  ,,Metų auksinė širdis“ – Kamilė Strimaitė, 8c klasės mokinė, ,,Metų didysis entuziastas“ – Juozas Nemunis, 8a klasės mokinys, ,,Metų žygeivis“ – Artūras Stratkauskas,  6a klasės mokinys,  ,,Metų mokytojo pagalbininkė“ – Vakarė Jokubaitytė, 8c klasės mokinė.

Nominacija „Draugiškiausias mokytojas“ suteikta Ramūnui Dzimidui, geografijos vyresniajam mokytojui, „Jautriausias mokytojas“ suteikta  Aurelijai Poškuvienei, tikybos mokytojai metodininkei, „Metų maloniausias mokytojas“ suteikta Rasai Bacienei, anglų kalbos mokytojai metodininkei, „Metų aktyviausias mokytojas“ suteikta Artūrui Podlinevui, kūno kultūros mokytojui metodininkui, „Metų balsingiausias mokytojas“ suteikta Almai Pronckūnienei, teatro vyresniajai mokytojai, „Mokytojas- metų globėjas“ suteikta Tatjanai Stankevičienei, fizinio ugdymo mokytojai metodininkei, „Metų inovatoriškiausias mokytojas“ suteikta Osvaldui Valiukui, informacinių technologijų mokytojui ekspertui, „Metų linksmiausias mokytojas“ suteikta Osvaldui Valiukui, informacinių technologijų mokytojui ekspertui, „Mokytojas- metų neišsenkantis energijos šaltinis“ suteikta Tatjanai Stankevičienei, fizinio ugdymo mokytojai metodininkei, „Mokytojas- metų šypsena“ suteikta Saulei Paulikienei, fizikos mokytojai ekspertei, „Mokytojas- metų žygeivis“ suteikta Egidijui Šalkauskiui, geografijos mokytojui metodininkui, „Mokytojas humoristas- šmaikštuolis“ suteikta Oksanai Kokorevič, matematikos vyresniajai mokytojai, „Mokytojas – gyvūnų mylėtojas“ suteikta Almai Stričkaitei, chemijos mokytojai metodininkei, „Mokytojas – savo dalyko fanatikas“ suteikta Ingridai Šleinienei, matematikos mokytojai metodininkei, „Stilingiausias mokytojas“ suteikta Raimondai Balmiškei, anglų kalbos mokytojai metodininkei, „Teisingiausias mokytojas“ suteikiama Daivai Latožienei, istorijos mokytojai metodininkei, „Tolerantiškiausias mokytojas“ suteikta Juozui Bončkui, technologijų mokytojui metodininkui.

Vakarė Jokubaitytė, 8c klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.