-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Šokių studijos „Vėtrungė” laimėjimai tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse

Šokių studijos „Vėtrungė” laimėjimai tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse

2023 m. vasario 11 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjai dalyvavo Tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Baltic Amber Palanga-2023“, kuris vyko Palangos sporto centro salėje. Šokių grupių pasirodymus vertino profesionali komisija. Buvo vertinama atlikimo technika, šokio idėja, estetinis pateikimas, originalumas. Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo išrinktos I, II, III vietos laimėtojai bei diplomantai. Kiekviena šokių grupė buvo apdovanota konkurso organizatorių padėkomis bei įsteigtais prizais. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos šokių studijos „Vėtrungės“ šokėjai laimėjo prizines vietas:

  1. Vaikų mažiaus grupėje, linijinių šokių kategorijoje II vieta.
  2. Paauglių amžiaus grupėje, gatvės šokių kategorijoje I vieta.
  3. Paauglių amžiaus grupėje , linijinių šokių kategorijoje II vieta.

Neformaliojo švietimo (šokių) mokytoja ekspertė
Birutė Gikarienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.