-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Kviečiame visus vaikus į Minecraft ir Robotikos programavimo užsiėmimus nuo rugsėjo mėn.

Kviečiame visus vaikus į Minecraft ir Robotikos programavimo užsiėmimus nuo rugsėjo mėn.

📣🚨🚨🚨 DĖMESIO!!! 🚨🚨🚨📣
==============================
Jau nuo rugsėjo mėnesio pradedame naują robotikos, Minecraft ir 3D projektavimo nuotykių sezoną! 🤖
Technologijų mokykla kviečia visus vaikus nuo 5 iki 17 metų į robotikos, Minecraft programavimo ir 3D projektavimo užsiėmimus Palangoje jau nuo 2022 m. rugsėjo mėn.:
==============================
🚨 Renkamos 3 grupės nuo RUGSĖJO mėnesio:
==============================
🔹 A GRUPĖ – Antradieniais nuo 15:00 iki 17:00 val. 🚨 (vietų skaičius ribotas)
🔹 B GRUPĖ – Ketvirtadieniais nuo 15:00 iki 17:00 val. 🚨 (vietų skaičius ribotas)
🔹 C GRUPĖ – Trečiadieniais nuo 15:00 iki 17:00 val. 🚨 (vietų skaičius ribotas)
==============================
🚨GALIMYBĖ PASINAUDOTI NVŠ finansavimu ir mokėti mažiau. Vietų skaičius ribotas! PASKUBĖKITE!🚨
==============================
🤖Robotika ir programavimas. Vaikai užsiėmimų metu dirbs su LEGO WeDo 2.0, EV3 ir kitais robotikos konstruktoriais, kurie gali būti valdomi balsu, išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu. Užsiėmimų metu vaikai išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais.
ROBOTIKA
🤖Minecraft programavimas. Pasinaudodami kompiuterinio žaidimo „Minecraft” populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje Minecraft Education Edition programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus, juos jungti tarpusavyje, valdyti savo asmeninį robotuką, o rezultatą akimirksniu matys Minecraft žaidimų pasaulyje!
ROBOTIKA
🚀 3D projektavimas. Vaikai užsiėmimų metu mokysis trimačio kompiuterinio modeliavimo pagrindų, trimačių objektų modeliavimo principų, 3D erdvės suvokimo, 3D grafikos sąsajų ir jų valdymo. Gebės paruošti sukurtus 3D modelius spausdinimui ir naudojantis 3D spausdintuvu juos paversti realybe.
ROBOTIKA
==============================
Užsiėmimų kaina vienam mėnesiui tik 10 Eur *.
* – GALIMYBĖ PASINAUDOTI NVŠ finansavimų ir mokėti mažiau.
Paskubėkite! Vietų skaičius ribotas! 📣📣📣
==============================
🚨 Paskelbus karantiną mokymai vyktų nuotoliniu būdų 🚨
==============================

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.