-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Išvyka į Fizinių ir technologijos mokslų centrą

Išvyka į Fizinių ir technologijos mokslų centrą

Gegužės 20 d. Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC), Vilniuje, vyko meninių darbų parodos, skirtos paminėti Pasaulinei Kvantinei Dienai, atidarymo iškilmės, kurių metu buvo apdovanoti meno konkurso laureatai ir pristatyti įspūdingiausi konkurso dalyvių iš visos Lietuvos meniniai kūriniai. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo atidarymo iškilmėse, kurios metu galėjo pasidžiaugti parodoje eksponuojamais savo kūrybiniais darbais bei buvo apdovanoti. Mokinių piešiniai buvo skirti kvantiniams efektams ir įtakingiausiems kvantinės mechanikos istorijoje mokslininkams iliustruoti. Fizinių ir technologijos mokslų centro direktoriaus prof. Gintaro Valušio padėkos įteiktos Kamilei Strimaitei, 7c klasės mokinei ir Gertrūdai Bičkauskaitei, 8c klasės mokinei. Prizais buvo apdovanota Donata Kontrimaitė, 7c klasės mokinė, Gabrielle Betha Mestanza Beitnaraite, 8c klasės mokinė (užėmė IV vietą) ir Rugilė Želvytė, 8c klasės mokinė (užėmė III vietą).

Po atidarymo iškilmių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kai kuriomis  Fizinių ir technologijos mokslų centre esančiomis laboratorijomis: anglies datavimo, beaide kamera, Terahercinės fotonikos laboratorija, optoelektronikos technologijų laboratorija ir kt.
Pilni gerų įspūdžių mokiniai grįžo namo.

Fizikos mokytoja ekspertė
Saulė Paulikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.