-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
STEAM ugdymo metodika, patirtys ir įžvalgos bendradarbiaujant su Klaipėdos valstybine kolegija

STEAM ugdymo metodika, patirtys ir įžvalgos bendradarbiaujant su Klaipėdos valstybine kolegija

2022 m. balandžio 29 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos pradinio ugdymo vyr. mokytoja Renata Gaučienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės – Aurelija Anužienė, Erika Lukauskienė, Loreta Dumčienė, Nijolė Viršilienė, buvo pakviestos ir dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuotame tarptautiniame Focus grupės interviu – apskritojo stalo diskusijoje „Pradinių klasių mokytojų, dirbančių su STEAM ugdymo metodika, patirtys“.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Kretingos miesto mokyklos – darželio ,,Žibutė“ ir Klaipėdos valstybinės kolegijos socialiniai partneriai – profesoriai iš Kairo universiteto ir pedagogikos katedros studentai.

Apskritojo stalo diskusijos metu pasidalinome metodinėmis įžvalgomis, projektų įvairove, gerąja darbo patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais organizuojant ir plėtojant STEAM ugdymą Vlado Jurgučio progimnazijoje. Taip pat aptartos rekomendacijos STEAM ugdymo tobulinimui.

Pasidalinus įžvalgomis, darbo patirtimi Focus grupės apskritojo stalo – diskusijos dalyviai buvo supažindinti su Klaipėdos valstybinės kolegijos atnaujintomis ugdymo mokslams skirtomis laboratorijomis, su Pedagogikos interaktyvia simuliacine Ste(a)m ir Pedagogikos didaktikų įranga, kuri paliko didelį įspūdį.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų socialiniams partneriams, Klaipėdos valstybinės kolegijos Padagogikos katedros kolektyvui, už šiltą priėmimą, bendrystę ir tikimės puikaus tolesnio bendradarbiavimo.

Aurelija Anužienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.