-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Piešinių ir kūrybinių darbų paroda ,,Žiema šarmota rymo“

Piešinių ir kūrybinių darbų paroda ,,Žiema šarmota rymo“

Tęsdami STEM veiklas, gruodžio 10 dieną pirmų ir ketvirtų klasių mokiniai progimnazijos erdvėse surengė piešinių ir kūrybinių darbų parodą ,,Žiema šarmota rymo“. Parodos tikslas – ugdyti  mokinių vaizduotę, pažinimo, meninius ir kūrybinius gebėjimus, suteikti kūrybinio džiaugsmo.

Mokiniai įvairiomis dailės priemonėmis išreiškė tai, kuo sužavėjo, sujaudino prasidėjusi graži, balta žiema. Savo įspūdžius perteikė piešiniuose. Derino įvairias dailės technikas, parinkdami tinkamiausią, sumanymui išreikšti. Kiekvienas kūrė savo įsimintiną žiemos paveikslą: apsnigtą miestą su pusnimis, pūgų sūkuriais, snaigių šokiais, apšerkšnijusiais medžiais, skarotomis papuoštomis eglėmis. Iš įvairių medžiagų gamino   sniego senius, nykštukus ir kitas Kalėdines puošmenas.

  Mokiniai įsijungė į Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos organizuojamą konkursą-parodą ,,Su gintarinėm šv. Kalėdomis, Palanga! Vaikai  kūrė kalėdinius žaisliukus, atvirukus, puoštus natūralaus gintaro gabalėliais.

Mokiniai džiaugiasi savo ir draugų  darbais ir taip kuria nuostabią laukimo, šventinę nuotaiką. 

Erika Lukauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.