-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Tarptautinė tolerancijos diena

Tarptautinė tolerancijos diena

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje lapkričio 16 dieną minėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Mokiniai prisiminė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, įvairiomis technikomis kūrė Tolerancijos miestus, kurie šiemet yra Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo simbolis.  

1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 4b, 4c klasių mokiniai konstravo, klijavo, dažė namų maketus, spalvingus medžius, kūrė gatvių pavadinimus, miesto gyventojus, situacijas gatvėse. Mokiniai džiaugėsi, kad pavyko sukurti Tolerancijos miestą spalvingą, draugišką ir tolerantišką, kuriame gera gyventi visiems.  

3a, 3b, 3c ir 4a klasių mokiniai kūrė dėlionę „Tolerancijos miesto namas”.  Kiekvienas individualiai rašė tolerancijai skirtus žodelius, ant švyturio šviesų „pagarba”, „pagalba”,  „draugystė”. Kolektyviniai darbai pavyko! Mokiniai džiaugiasi savo kūrybos  rezultatais ir sulaukė didžiulio progimnazijos bendruomenės susidomėjimo.  

Aurelija Anužienė, Danguolė Jančienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.