-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai – prieš korupciją!

Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai – prieš korupciją!

Gruodžio 9 diena – Tarptautinė antikorupcijos diena. Apie korupciją mokiniai sužino istorijos pamokų metu.

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 8c klasės mokiniai su istorijos mokytoja metodininke Daiva Latožiene bei dailės mokytoja metodininke Ramune Grikštaite vykdė pilietinę iniciatyvą „Mes – prieš korupciją“. Palangos miesto gyventojams ir svečiams miesto centre buvo dalijamos mokinių, dailės pamokų metu sukurtos, meniškai apipavidalintos, informacinės skrajutės apie korupciją.

Praeiviai, paklausti, kokią dieną šiandien minime, reagavo įvairiai: vieni buvo girdėję apie antikorupcijos dieną, kiti nieko nežinojo. Tačiau iš jų šypsenų ir geranoriškumo, supratome, kad mūsų iniciatyva žmonėms paliko gerą įspūdį.

Korupcija – neteisėta veikla, siekiant pasipelnyti savo pareigomis. Neleiskime jai plėstis ir vietoj kyšio padovanokime plačią ir nuoširdžią šypseną!

Goda Motiejaitytė,
8c klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.